×

Rejestracja

Informacje o profilu

Ustawienia konta

lub zaloguj się

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Wysyłka i śledzenie

PRZETWARZANIE

Większość produktów zostanie wysłana w ciągu 24-48 godzin od zamówienia (weekendy i święta nie są wliczone). Zostaniesz poinformowany, jeśli przedmiot w zamówieniu nie jest dostępny do natychmiastowej wysyłki. W związku z tym zamówienie można podzielić na różne przesyłki (bez dodatkowych opłat), a przedmioty zamówione razem mogą nie zostać wysłane tego samego dnia. Jeśli chcesz anulować zamówiony towar w zamówieniu, po prostu wyślij nam swoją prośbę, przesyłając bilet, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

CENY WYSYŁKI I CZASY

Zasadniczo dostawa zajmie 9-15 dni, ale ma różne czasy wysyłki do miejsc międzynarodowych. Przypominamy, że czasy wysyłki są szacowane i mogą trwać dłużej w szczycie sezonu lub z powodu nieprawidłowego adresu.

STATUS WYSYŁKI

. Możesz śledzić paczkę na tej stronie: 17track.net za pomocą swojego numeru śledzenia. Jeśli paczka nie dotrze na czas, prześlij bilet w ciągu 6 miesięcy od wysyłki. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Pamiętaj, że zaległe żądania mogą nie zostać zaakceptowane.