×

Rejestracja

Informacje o profilu

Ustawienia konta

lub zaloguj się

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!
Black Friday 2020 - LEGO Slave I™ — edycja rocznicowa

Black Friday 2020 - LEGO Slave I™ — edycja rocznicowa

SKU: BBP2151

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 636,77 zł

Special Price 318,55 zł

Normalna cena: 636,77 zł

Special Price 318,55 zł

LEGO Slave I™ — edycja rocznicowa - Klocki Lego Tanie - BBP2151 - Uczcij 20. rocznicę serii LEGO® StarWars™, budując nowy model klasycznego statku Slave I Boby Fetta z zestawu LEGO StarWars 75243. To jak dotychczas najbardziej szczegółowa wersja tego rozpoznawalnego pojazdu. Wyposażona jest między innymi w samopoziomujące siedzenie w kokpicie i boczne skrzydła, uchwyt do przenoszenia oraz sprężynowe działka uruchamiane przełącznikiem. Ten niezwykły model kolekcjonerski do zbudowania z serii LEGO StarWars ma także zamykany tylny luk, w którym można przewieźć Hana Solo zamrożonego w karbonicie. Do tego w komplecie są cztery minifigurki LEGO StarWars oraz dodatkowa minifigurka księżniczki Lei na podstawce z logo 20. rocznicy serii, która pozwoli Ci jeszcze lepiej upamiętnić ten ważny moment w historii zestawów LEGO StarWars.

  • W zestawie cztery minifigurki LEGO® StarWars™: Boba Fett, Han Solo, Zuckuss oraz 4-LOM, a do tego dodatkowa minifigurka księżniczki Lei na podstawce z logo 20. rocznicy serii.
  • Statek Slave I z serii LEGO® StarWars™ ma kokpit z podnoszoną szybą i miejscem na minifigurkę w środku, samopoziomujące siedzenie w kokpicie oraz skrzydła boczne, uchwyt do przenoszenia, osobne przełączniki do uruchamiania dwóch działek sprężynowych, obracające się działka oraz zamykany luk z tyłu, w którym można przewieźć Hana Solo zamrożonego w karbonicie.
  • Trzy blastery, pistolet blasterowy Hana Solo i oryginalny pistolet blasterowy księżniczki Lei umożliwią pomysłową zabawę zestawem.
  • Minifigurka księżniczki Lei stanowi wierne odwzorowanie oryginalnej wersji z 2000 r. i ozdobiona jest logo 20. rocznicy serii.
  • Nowe elementy to między innymi odlewana głowa Zuckussa oraz lewe i prawe klocki w rozmiarze 3x3 i kolorze szarym (nowości na kwiecień 2019 r.).
  • Połączone podstawki minifigurek ze specjalnej edycji na 20. rocznicę serii LEGO® StarWars™ będą świetną dekoracją.
  • Ten model do zbudowania będzie świetnym prezentem dla budowniczych LEGO® StarWars™ w wieku co najmniej 9 lat.
  • Model konstrukcyjny Slave I ma ok. 13 cm wysokości, 29 cm długości i 31 cm szerokości.
gorące produkty