×

Rejestracja

Informacje o profilu

Ustawienia konta

lub zaloguj się

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!
Black Friday 2020 - LEGO LEGO® Education Zestaw podstawowy WeDo 2.0

Black Friday 2020 - LEGO LEGO® Education Zestaw podstawowy WeDo 2.0

SKU: ABB2218

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 005,43 zł

Special Price 504,75 zł

Normalna cena: 1 005,43 zł

Special Price 504,75 zł

LEGO LEGO® Education Zestaw podstawowy WeDo 2.0 - Klocki Lego Tanie - ABB2218 - Zestaw uwzględnia najnowsze standardy naukowe, a jego celem jest pobudzić ciekawość uczniów i rozwinąć ich znajomość przedmiotów ścisłych. Zapakowany jest w pojemnik do przechowywania, w którym znajdują się tacki do sortowania, etykiety, Smarthub, średni motor, czujnik ruchu, czujnik przechyłu i elementy konstrukcyjne dla dwóch uczniów.

Dołączone oprogramowanie na komputery i tablety zapewnia łatwe środowisko programowania oraz zawiera program nauczania WeDo 2.0 obejmujący nauki przyrodnicze, fizykę, naukę o Ziemi i kosmosie oraz inżynierię. Z dołączonego programu e-learningowego nauczyciele dowiedzą się, jak skutecznie używać Zestawu podstawowego WeDo 2.0.

  • Główne cele edukacyjne:
  • Badanie, modelowanie i projektowanie rozwiązań
  • Przybliżanie uczniom nauk ścisłych poprzez rzeczywiste problemy, które mają dla nich znaczenie
  • Podstawowe umiejętności programowania
  • Praca w grupie i umiejętność prezentowania
  • Myślenie krytyczne i rozwiązywanie problemówWyjątkowe cechy zestawu:
  • Oprogramowanie dostępne na komputerach i tabletach
  • Zintegrowane narzędzie do dokumentowania (obrazy, zrzuty ekranu, filmy i tekst)
  • Wbudowany system oceniania
  • Solidny pojemnik do przechowywania i tacki do sortowania, które pomogą utrzymać porządek w klasie

Jeśli jesteś nauczycielem i kupujesz nasze produkty dla szkół lub w celu realizacji innych akredytowanych form nauczania, kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobów pozyskania i wykorzystania przedstawionych rozwiązań w nauce dostosowanej do potrzeb lokalnego programu nauczania i uzyskać informacje na temat m.in. opcji dotyczących pakietów dla klas, oferty dotyczącej rozwoju zawodowego oraz porad w zakresie rozwiązań dla klas. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Jesteś użytkownikiem domowym i szukasz ćwiczeń przeznaczonych do nauki dzieci w dowolnym wieku, które można wykonać w domu?Dzieci mają bujną wyobraźnię i wrodzoną ciekawość, lubią odkrywać nowe rzeczy i nie boją się wyzwań, zarówno w szkole, jak i w domu. Ten potencjał można łatwo wykorzystać dzięki odpowiednim materiałom. Po to właśnie powstało LEGO Education. Nauka oparta na praktyce pomaga w tworzeniu nowych koncepcji i modeli, umożliwiając jednocześnie ćwiczenie ważnych umiejętności takich jak komunikatywność, zdolność współpracy, krytyczne myślenie czy kreatywność.

Od ponad 40 lat LEGO Education opracowuje rozwiązania edukacyjne w duchu dobrze ugruntowanej teorii mówiącej, że najlepszym sposobem skutecznej nauki i zapamiętywania w przypadku dzieci są ćwiczenia praktyczne. Nasze produkty to nie zabawki — dzięki wykorzystaniu materiałów edukacyjnych LEGO Education w warunkach domowych dzieci mogą dobrze się bawić, ucząc się nowych rzeczy jako uzupełnienie lokalnego programu nauczania.

LEGO Education oferuje wsparcie przed- i posprzedażowe, aby zagwarantować maksymalną skuteczność nauczania z użyciem oferowanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

gorące produkty